آیا جهت دریافت فالوور ، لایک ، ویو یا بقیه سرویسها نیازی به وارد کردن پسورد پیج اینستا می باشد ؟

خیر ، هیچ کدام از سرویسهای ارزان فالوور نیازی به پسورد پیج شما ندارند 

چگونه اکانت خود را عمومی کنیم ؟

  • دربرنامه اینستاگرام در قسمت پایین صفحه روی نماد آدمک بزنید تا به صفحه خودتان بروید . سپس از قسمت edit your profile به صفحه تنظیمات بروید و قسمت Private Account را غیر فعال کنید.

چگونه لینک پست خود را کپی کنیم ؟

  • اگر با مرورگر گوشی یا کامپیوتر عکس را در یک پنجره جدید باز کنید ، آدرس عکس را میتوانید از بالای مرورگر مشاهده و کپی کنید.
     
  • اگر با نرم افزار اینستاگرام عکس را باز کرده اید ، بالای همان عکس ، دکمه ای که به صورت 3 نقطه کنار هم هست، آن را فشار داده و روی copy share url زده تا آدرس کپی شود.

جبران ریزش چیست و به چه شکلی اعمال می شود ؟

همانطور که از نام این ویژگی مشخص است ، این ویژگی جهت جبران ریزش احتمالی در سرویسهایی که دارای جبران ریزش هستند به کار می رود و مطابق با مدت و شرایط اعلام شده ، مقدار فالوور یا لایکی که دچار ریزش شده مجددا برای شما ارسال میگردد .
به زبان ساده تر در این سرویسها هر مقدار ریزشی که داشته باشید مجددا بصورت رایگان توسط ما جبران می شود (البته در چهارچوب شرایط مشخص شده ) . 
بعنوان مثال : شما 500 عدد فالوور دارید و سفارش 1000 عدد فالوور ثبت میکنید ، تعداد نهایی شما بعد از تکمیل سفارش به 1500 عدد میرسد ، بنابراین هر زمان تعداد فالوور شما کمتر از 1500 و بالاتر از 500 باشد مشمول ویژگی جبران ریزش خواهد شد . 

  • جهت استفاده از این ویژگی بایستی در بخش پشتیبانی یک تیکت با عنوان دوباره پرکردن باز نمایید و شماره سفارش خود را اعلام کنید .

شرایط و مقررات استفاده از جبران ریزش چیست ؟

جهت استفاده از ویژگی جبران ریزش تعداد فالوور شما باید بیشتر یا مساوی تعداد اولیه زمان ثبت سفارش و کمتر از تعداد نهایی همان سفارش باشد .
به زبان ساده : 
بعنوان مثال زمانی که تعداد فالوورهای شما 2000 عدد باشد و شما یک سفارش 5000 عددی ثبت میکنید ، از دید هوش مصنوعی سرور زمانی که تعداد فالوور شما به 7000 عدد برسد سفارش شما تکمیل شده و هر زمان که تعداد فالوور شما بالاتر از 2000 و کمتر از 7000 باشد یعنی ریزش داشته و شامل جبران ریزش می شود و زمانی که تعداد فالوور شما کمتر از 2000 عدد باشد به این معنی هست که شما ریزش از سفارشات قبلی داشتید و شامل جبران ریزش نخواهد شد . 
همچنین به عنوان مثال شما بعد از این سفارش زمانی که به 7 هزار رسیدین اومدین و یه سفارش 2000 تایی دیگه ثبت کردین و تعداد فالوور هاتون رسیده به 9000 عدد خوب در اینصورت سفارش اولتون دیگه شامل جبران ریزش نیست چون از نظر هوش مصنوعی(بابت سفارش اول) تعداد فالوورهاتون بالای 7000 هست و ریزشی نداشته .
بنابراین بهترین روش این هست که تعداد نهایی مد نظرتون رو در غالب یک سفارش ثبت کنید بعنوان مثال اگر در نهایت قصد دارید 10 هزار فالوور اضافه کنید ، یک سفارش 10 هزارعددی ثبت کنید .